Hakkımızda

Isparta Yemekçilik A.Ş. 2009 yılında bir grup Ispartalı işadamı tarafından kurulmuştur. 120 m2 işyerinde faaliyete başlayan şirketimiz 2011 yılında üretim kapasitesini artırarak Gül Küçük Sanayi sitesindeki modern üretim tesislerinde faaliyetlerine hız vermiştir. Kalite, sağlık, güven ve hijyen esasları doğrultusunda üretim tesislerine bir ekleme daha yaparak esnafımızın ve tüm Ispartalı hemşerilerimizin öğle, akşam ve özel davetlerini ve iş toplantılarının yapılabileceği bir yemek salonunu da hizmete açmıştır. 

Araştırmalar, istenilen performansa sahip bir personel profili oluşturmanın vazgeçilmez koşulunun, dinamik insan kaynağı olduğunu göstermiştir. Bunu sağlayan faktörlerden en önemlisi de hiç kuşkusuz iş dünyasında çalışanların, beslenme ihtiyaçlarının dengeli düzenli hijyenik ve damak tadına hitabederek mutlu ve sağlıklı bir şekilde karşılanmasıyla mümkün olabileceğini göstermiştir. Bu doğrultuda firma olarak gerek bireysel gerekse toplu yemeklerde ekonomik şartların yansıra en iyi hizmeti de vermek için çaba gösteriyoruz.

Şirketimiz yerinde üretimlerde; Isparta’da 3 öğün yemek hizmeti sunabilmektedir. Sektöründe gelişmiş personeliyle, daha ileriye doğru bir hedef planlamaktayız. Isparta genelinde (ALKOLSÜZ) kongreler, davet organizasyonları, açılışlar, toplantılar, düğünler, yerli turistlerin konaklaması, şirket misafirleri karşılaması vb. gibi birçok organizasyonlara yemek hizmeti sağlamaktayız. Kurumsal şirketler, hastaneler, okullar, fabrikalar, şahıs işletmeleri, müdürlükler vb. gibi hizmet alanlarımızda bizlerin şirket olarak en önemli sloganımız en iyiyi yapmak ve maliyetleri minimuma indirmek. Sürekli ve sağlıklı iş yaparak kurumumuzun varlığını devam ettirerek sizlere en uygun hizmeti en güzel şekilde sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Bilginin ve teknolojinin hızlı bir biçimde değişim ve gelişim kaydettiği dünyamızda, çevresel ve ekonomik koşullardaki değişmeleri görmezden gelerek, değişiklikleri zamanında yapamayan şirketlerin uzun süre var olamayacakları aşikardır.

ISPARTA YEMEKCİLİK olarak; güvenilir, sağlıklı, helal gıda prensiplerine uygun olarak, çevreye saygılı, verimli, üretken, kaliteye önem veren, çalışkan, güler yüzlü, insan ve kurumlarla ilişkilerini günlük kısa vadeli çıkarlarına göre değil uzun vade de tüm ilgililerin çıkarlarını kendi çıkarları dahil birlikte gözeten, ilişkilerinde tutarlı olan paylaşımcı, yenilikler peşinde koşan bir firma olarak, hizmet ve kalite çıtasını daima yüksek tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

Toplu yemek sektöründe tecrübe ve bilgi birikimiyle sağlamış olduğumuz güven duygusunu yarınlara da taşımak; mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde öne çıkmak, alanındaki tüm geliişme ve yeniliklere uyum sağlayarak toplam kalite anlayışını en temel yapı taşı olarak benimsemek ve sektörün lider firması olmaktır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X