TAŞIMA YEMEK

Taşıma Yemek (Tabldot Yemek)

Taşıma yemek hizmeti veren Isparta Yemekçilik’ in merkez mutfağı, en ileri teknolojiyle donatılmıştır.

Menüler; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci, sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Satın alma bölümü, en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ve en güvenilir ürünleri temin etmektedir. Üretimin, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmasına büyük bir özen gösterilmektedir.

Isparta Yemekçilik, fabrikasında hazırlanan yemekler Isparta’da günlük olarak, hijyenik ısı zinciri ile özel araçlar ve termoboxlarla sevk edilmektedir. Bu sayede tüm lezzetler, müşterilere tazeliğini koruyarak ulaştırılmaktadır. Müşterilerin, yemek saatleri zamanında işletmelerine ulaştırarak, servisi sağlanmaktadır.


Isparta Yemekçilik, her aşamadaki ayrıntılara gösterdiği özen ve emek ile tüm müşterilerini kalıcı dostluklara taşımaktadır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X